SERTİFİKA PROGRAMLARI

ANTİGRAVİTY

22-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında NuYu Gym’de ilk AntiGravity® ve Aerial Fitness Workshop çalışmasını Christopher Harrison ile organize etmenin memnuniyetini duymaktayız. 4 gün sürecek olan AntiGravity® Temel 1. ve 2. Kursları AntiGravity® yaratıcısı Christopher Harrison tarafından verilecektir.

AntiGravity® Temel 1-2

1. ve 2. Temel AntiGravity® ve Aerial Fitness kursları hepsinin temelidir. Ayrı verilmesine rağmen bu 2 kurs birlikte alınmalıdır. İlk 4 günlük kursun hemen ardından, siz de öğrencilerinize 3 spesifik dersi verebilirsiniz. Bu kurs sizlere eğitiminizi AntiGravity® Aerial Yoga ve AntiGravity® Süspansiyon Fitness başlığı altında devam edebilme imkanını sağlayacaktır.

Katılım Kriterleri: Daha önceden herhangi bir sertifika almış olmanız beklenmemektedir. Sadece bedenden (vücuttan) iyi anlamanız ve sınıf önünde rahat olmanız beklenmektedir. Tabiki esneklik, koordinasyon dengenin faydası olacaktır.

AntiGravity® Temel 1-2

AntiGravity® Temel 1
AntiGravity® Fitness yaratıcısı ve ipekten hamak materyali, Christopher Harrison kanıtlanmış basit bir teknikle bize bu keyfi yaşatacak. Yerçekimsiz boşlukta rahatça hareket etmenin gücünü, zevkini ve heyecanını keşfedin. Güvenli bir şekilde ‘Decompression Session’ verebilmeniz için ‘Zero-compression Inversions’ dahil herşeyi öğreneceksiniz. Bu 2 günlük temel kurs, tüm havada yapılan spor ‘Aerial Fitness’ dersleri ve temel kurs 2 için ön şarttır.

AntiGravity® Temel 2
2 günlük havada yapılan (Aerial Fitness) temel dersi ile çok daha fazla hareket serileri öğreneceksiniz. Bu yeni seriler değişik hamağa sarılma, dönüş ve poz teknikleri ile 3 farklı ders kombinasyonlarını çıkarmanızı sağlar. Hem AntiGravity® 1 hem de AntiGravity® 2 kursları; AntiGravity® Havada Yoga, AntiGravity® Süspansiyon Fitness ve/veya AntiGravity® özel eğitimin olabilmesi için ön kurslardır.
AntiGravity® Eğitimine Kayıt Olurken:

1) AntiGravity® Fitness eğitiminin tüm şartlarını anlayarak kabul ettiğiniz,
2) Bütün eğitim günlerine tam katılmanızın gerekli olduğunu,
3) Dersler sırasında video çekimi ve ziyaretçi kabul edilmediğini,

bilmeniz ve kabul etmiş olmanız gereklidir.
For more information please contact Nuyu Gym
+90 212 263 84 64 / 65

REZERVASYON TALEP FORMU

YUKARI

YUKARI